Genel Gündem Tüm Manşetler

BİR BİR GİDERİLİYOR

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçede 3 okulun doğalgaza dönüşümlerinin yanı sıra bakım ve onarımları ihalelerinin yapıldığını açıkladı. Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Kaymakamlık Toplantı Salonunda..

BİR BİR GİDERİLİYOR
eksiklikler-bir-bir-gideriliyor

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçede 3 okulun doğalgaza dönüşümlerinin yanı sıra bakım ve onarımları ihalelerinin yapıldığını açıkladı.

Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ihalenin ardından yaptığı açıklamasında ilçe merkezinde eğitim ve öğrenim görülen okulların doğalgaza tamamına yakınının dönüştürülmeye başlandığını söyledi. Eğitim ve öğrenimin daha kaliteli ve sağlıklı bir ortamda gerçekleştirilmesi için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini belirten Kaymakam İbrahim Çay şu ifadelere yer verdi: “İlçemizdeki okullarımızın doğalgaza dönüştürülmesi yönündeki çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık. Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Kayabaşı Alemdar ile Pestilci Ortaokulu’nun doğalgaza dönüşümü ve genel onarımı ile Aydın İlkokul/Ortaokulu’nun çatı onarım işi ihalesini gerçekleştirdik. Firmalar belirlendi, kısa sürede gerekli çalışmalarına başlayacaklar. Amacımız okullarımızda eğitim ve öğrenimin daha sağlıklı daha modern şekilde devam etmesidir”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL