Genel Gündem Tüm Manşetler

O HIRSIZLAR TUTUKLANDILAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde çeşitli zamanlarda aynı büfeye girerek hırsızlık yaptığı iddia edilen Biri Suriye uyruklu iki zanlı yakalandı. Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Konu ile ilgili olarak valilik makamınca..

O HIRSIZLAR TUTUKLANDILAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde çeşitli zamanlarda aynı büfeye girerek hırsızlık yaptığı iddia edilen Biri Suriye uyruklu iki zanlı yakalandı. Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Konu ile ilgili olarak valilik makamınca yapılan açıklamada “ Ereğli ilçemizde katlı otopark içinde bulunan büfeden değişik markalarda sigara ve yaklaşık 600-700 TL paranın çalınması olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan araştırmalar sonucu hırsızlık olayını gerçekleştiren şahısların V.K (17) ile Suriye vatandaşı Z.S.K(18) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, yakalanan şüphelilerin gösterdikleri yerlerde iki ayrı sırt çantası içinde değişik markalarda 168 paket sigara ile 200 TL para ele geçirilmiştir. Ele geçirilerek muhafaza altına alınan 200 TL para ile yapılan tasnif sonucu 2459 TL tutarında olduğu anlaşılan 168 paket sigara müştekiye teslim edilmiştir. Hırsızlık olayının şüphelileri oldukları anlaşılan ve 09/03/2021 günü gözaltına alınan V.K (17) ile Z.S.K(18) isimli şüpheliler 10/03/2021 günü sevk edildikleri adli makamlar tarafından TUTUKLANMIŞTIR. Zonguldak genelinde halkımızın huzuru için hırsızlık suçlarına karşı yürütülen çalışmalara kesintisiz olarak devam edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL