Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

VATANDAŞA İNCE DOKUNUŞ…

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı bugün, ilçe merkezinde vatandaşlara kandil simidi ikram ederek Miraç Kandilini kutladı. AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları..

VATANDAŞA İNCE DOKUNUŞ…

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı bugün, ilçe merkezinde vatandaşlara kandil simidi ikram ederek Miraç Kandilini kutladı.

AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri ve partililerle birlikte; Devrim Bulvarı üzerinde stant kurarak, Miraç Kandili dolayısıyla vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundular. İlçe Başkanı Bozkurt ve partililer, zaman zaman vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini de dinlediler. AK Parti İlçe Teşkilatı’nın yaptığı etkinlik, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, etkinlik esnasında yaptığı açıklamada, Miraç Kandilinin tüm İslam âlemine hayır ve bereket getirmesi temennisinde bulunarak; “Bugün idrak ettiğimiz mübarek Miraç Kandili vesilesiyle halkımıza kandil simidi ikram ederek kandilimizin hayırlara vesile olmasını temenni ettik. Mübarek kandil gecesinin tüm İslam âlemine huzur ve bereket getirmesini diliyorum. Miraç Kandilimiz mübarek olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL