Genel Gündem Tüm Manşetler

O BUNU HEP YAPIYOR

Kdz. Ereğli’de kendisine ait tekneden düşen kişinin kurtarılma anı cep telefonu ile görüntülendi. Alınan bilgiye göre Orhanlar Mahallesi’ndeki Bozhane mevkisinde kendisine ait teknede yürüdüğü sırada dengesini kaybeden Ahmet K. denize düştü…

O BUNU HEP YAPIYOR

Kdz. Ereğli’de kendisine ait tekneden düşen kişinin kurtarılma anı cep telefonu ile görüntülendi. Alınan bilgiye göre Orhanlar Mahallesi’ndeki Bozhane mevkisinde kendisine ait teknede yürüdüğü sırada dengesini kaybeden Ahmet K. denize düştü. Olayı gören çevredeki vatandaşların bağırması üzerine Yalçın Durmuş denize atlayarak uzun süre su yüzeyinde çırpınan Ahmet K’yi tutarak tekneye yaklaştırdı. Tekneye çıkarılan kişi bir süre sonra kontrol amaçlı ilçedeki özel bir hastaneye götürüldü. Yaşananları cep telefonu ile görüntüleyen Bilgin Güven, yaptığı açıklamada, “Biranda tekneden birinin düştüğü bağırıldı, arkadaşımız Yalçın Durmuş denize atlayarak bir süre yüzdükten sonra ulaştığı Ahmet K’yi tekneye doğru sürükledi ve ardından tekneye çıkararak kendisini çekti” dedi.

1 KİŞİYİ DAHA KURTARMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Bozhane mevkisinde psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir kişi denize atlamış, olayı gören Yalçın Durmuş kişiye ilk müdahale ederek polisin ve Bilgin Güven’in yardımı ile karaya çıkarılmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL