Genel Gündem Tüm Manşetler

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ın ilçedeki mahalle muhtarları ile sabah kahvaltısında bir araya geldiği bildirildi.  Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: “Belediye Başkan Yardımcıları..

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

muhtarlardan-rapor-istedi

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ın ilçedeki mahalle muhtarları ile sabah kahvaltısında bir araya geldiği bildirildi. 

Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: “Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago ve İbrahim Cöbek’in yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen’in de katıldığı kahvaltıda konuşan Uysal, mahallelerdeki sorunları, net formüller ve net hedeflerle çözme gayretinde olacaklarını söyledi. Mahalle muhtarlarının, kendi mahallelerindeki sorunların çözümü noktasında etkin rol oynamalarını isteyen Uysal, her mahalle muhtarının 10 gün içinde mahallelerindeki sorunları öncelik sırasına göre rapor ederek belediyeye ulaştırmasını istedi. “Ereğli’deki değişimi 4 ay içinde herkes gözlemleyecek” diyen Uysal, ”Değişimin ilk işareti Kemer bölgesinde olacak. O bölgedeki eğitim vadisi ve Gençlik Merkezi bölgeye bambaşka bir görünüm kazandıracak”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL