Genel Gündem Tüm Manşetler

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ramazan Bayramının 3. Gününde Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.   Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal,Bozhane Mevkiinde yaklaşık 2..

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

FOTO2

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ramazan Bayramının 3. Gününde Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal,Bozhane Mevkiinde yaklaşık 2 yıldır atıl halde bulunan ve belediyenin Bayram öncesi hizmete açtığı çay bahçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

 

Aynı zamanda Kıyıcak Mahallesi Muhtarı olan Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Korubaşı Muhtarı Kemal Muratoğlu, Kavaklık Muhtarı Nazif Kaplan, Elmatepe Muhtarı Muammer Arslan, Uzun Çayır Muhtarı Şaban Özcan, Hamzafakıhlı Muhtarı Recep Çınar, Sarıkorkmaz Muhtarı Ali Kocatürk,           Belen Yeni Mahalle Muhtarı Nayim Kaya, Kepez Muhtarı Baki Karaarslan, Kirmanlı Muhtarı Nurettin Yaman, Kışla Muhtarı Muhammet Demir ve Bölücek Muhtarı İsmail Şişman ile bir araya gelen Uysal,  hem muhtarlarla bayramlaştı, hem de mahallelerin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu.

 

Belediye Çay Bahçesi’ndeki sohbet sonrası beraberindeki muhtarlarla birlikte Ören Mahallesine geçen ve burada mahalle muhtarı Halil Sever’in evine konuk olan Uysal, daha sonra da, Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan’ın konuğu oldu. Uysal her iki mahallede de halkla bayramlaştı, çocuklarla yakından ilgilenip sohbet etti. 

FOTO3

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL