logo

MUHTARLARDAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET..

1

“MUHTARLARIMIZ HEM DEVLETİ, HEM MİLLETİ TEMSİL EDİYORLAR”

Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç beraberinde yönetimi ve mahalle muhtarlarıyla birlikte ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettiler.

2

19 Ekim Muhtarlar Günü kutlamaları kapsamında, Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği yönetimi ve muhtarlar, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.

Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, yönetimi ve mahalle muhtarları adına Başkan Hüseyin Uysal’a çiçek takdim etti.

“İSTİŞAREMİZ HEP SÜRECEK”

Muhtarlar gününü kutlayan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “31 ilçe mahallemiz, 3 belde ve 11 belde mahallesi ile 93 köy olmak üzere 137 muhtarımız bulundukları yerde hem devleti, hem milleti temsil ediyorlar. Geçtiğimiz yıl, muhtarlarımız ve muhtarlık müessesesinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ile bu müessesenin tarihsel bağlarını korumak amacıyla,19 Ekim günü hükümetimiz tarafından “Muhtarlar Günü” olarak ilan edildi. Bu yıl ilk kez kutladığınız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Muhtarlarımızla güzel şehrimin güzel insanlarına hizmeti istişare halinde sürdüreceğiz. Sizlerin aracılığıyla tüm muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutluyorum” dedi.

Muhtarlar derneği Başkanı Şükrü Kılıç’da tüm muhtarlar adına Başkan Hüseyin Uysal’a teşekkür etti. Ziyarette, Belediye Başkan yardımcıları da hazır bulundu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty