logo

7 KİŞİ ADLİYE’DE..

indir

1. Emniyet personeli 7 kişi adliyeye çıkartıldı..

Kdz.Ereğli’de geçtiğimiz gün yapılan Fettullahçı terör örgütü Paralel Devlet yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmasında eş zamanlı olarak göz altına alınan 7 kişi, emniyetteki sorgularının ardından Adliyeye sevk edildi.

Ereğli’ de 11 Ekim Salı Sabahı Fettullahçı terör örgütü Paralel Devlet yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmasında Kaçakçılık ve Organize Suçla Mücadele (KOM) ekipleri  tarafından düzenlenen operasyon ile göz altına alınan 1 öğretmen ve 6  Tarım İlçe Müdürlüğünde görevli personelin emniyetteki sorguları tamamlandı.  Doktor raporu alınan, daha önce görevden uzaklaştırılan öğretmen Yusuf Y. ile yine  Tarım ilçe müdürlüğünde görevli  Veteriner hekim Emre Ö., Ziraat Mühendisi Fatih Y., Veteriner Hekim Fuat K., Veteriner sağlık teknisyeni Servet K., Ziraat Teknikeri Yüksel A., Ziraat Mühendisi İlker Y. adliyeye getirildi. Adliyeye getirilen 7 kişinin savcılıkta sorgularının başladığı öğrenildi.

Diğer yandan Ereğli’ de sabah saatlerinde gerçekleştirilen Fettullahçı terör örgütü Paralel Devlet yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmasında, Emniyet Müdürlüğünde görevli komiser yardımcıları H.K ile M.A Kaçakçılık ve Organize Suçla Mücadele (KOM) ekipleri  tarafından göz altına alındı. İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen komiser yardımcıları H.K ile M.A, nın buradaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından İl emniyet müdürlüğüne gönderildiği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.