Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

MHP’DE AYAN FAKTÖRÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, Tepebaşı’nda havai fişekler ve meşalelerle karşılandı. Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı ve MHP 25’inci dönem Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan’ın da..

MHP’DE AYAN FAKTÖRÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, Tepebaşı’nda havai fişekler ve meşalelerle karşılandı. Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı ve MHP 25’inci dönem Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan’ın da katıldığı mahalle toplantısı adeta mitinge dönüştü. Mahalleli Ayan ve Çakan’ı ellerinde meşaleler ve havai fişekleri ile karşıladı. ‘Ayan Ankara’ya’ sloganları atan mahalle sakinlerine konuşan Hamdi Ayan, ““Siz beni mi bekliyorsunuz? zonguldak beni mi bekliyor. Geliyoruz Allah’ın izniyle. Yapa yapa, toplaya toplaya geliyoruz” sözleriyle başlayan MHP Zonguldak 1’inci sıra Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, “Sayın Bakanımız bizi çıktığımız bu yolda asla yalnız bırakmadı. Önümüze çıkan engelleri beraber aşacağımızı buradan sizlere ifade ediyorum. Biz savaşmaya değil, kamplaşmaya, kutuplaşmaya değil, birleştirmeye geliyoruz. Biz siz değerli hemşerilerimizin gönlüne girdik ve anketlerde bunu görüyoruz. Bu memlekette benim anılarım var, acılarım var. Yapmak istediklerim bar. Bu kardeşinizi meclise göndermelisiniz” dedi. 

ÇAKAN: AYAN’A KEFİLİM”

Zonguldak’a belediye başkanı olarak hizmet ettiğini, milletvekili olarak ise TBMM’de 28 saat 43 dakika çalışma yapabildiklerini belirten Zeki Çakan, “Bana verilen desteği, güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadım. Aldığım hiç bir oyu kendime haram ettirmedim. Mevcut milletvekili adayları içerisinde hizmeti siz en iyi getirecek olan birisi varsa o da Hamdi Ayan’dır. Ben kendisine hizmet getireceği noktasında  kefilim” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL