logo

23 Şubat 2019

MERT’L’ER’İN GÜNÜ…

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor Erdemir Sahasında karşılaştığı Bayatspor’u 4-1 mağlup etti. 

Karşılaşmada baştan sona üstün bir oyun sergileyen Zonguldak Ereğli Spor Mert Er’in 2 şık golü ile skoru bir anda 2-0 yaptı.

İlk yarının sonlarına doğru Zonguldak Ereğli Spor’lu Mert Aygın’da topu rakip filelerle buluşturunca skor 3-0 oldu. İlk yarı aynı skor ile sona erdi.  İkinci yarıda ise rölantide devam eden karşılaşmada Mert Aygın kendisinin 2.ci takımın 4.cü golünü rakip filelere gönderen isim oldu. Maç 4-0 devam ederken ceza sahasında yapılan bir müdahale sonunda penaltı kazanan Bayatspor, penaltıyı Efkan ile gole çevirince skor 4-1 oldu. 

BAYATSPOR ANTRENÖRÜ EMRAH ASLAN’DAN FAIR PLAY ÖRNEĞİ

Karşılaşma 4-1 devam ederken Zonguldak Ereğli Sporlu oyuncu sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kaldı. 3 oyuncu değişikliğini de kullanan Zonguldak Ereğli Spor kalan süreye 10 kişi devam etmek zorunda kaldı. Bunu gören Bayatspor Antrenörü Emrah Aslan’da mağlup olmasına karşın 1 oyuncusunu oyundan alarak maça 10 kişi devam etti. Kalan süreyi her iki takımda 10 kişi tamamladı. Antrenör Emrah Aslan’ın yaptığı bu davranış sporseverler tarafından tam not aldı.

LİGİ İKİNCİ TAMAMLADI

Ligde ikinci yarı sadece Yenimahallespor mağlubiyeti alan Zonguldak Ereğli Spor 7’de 6 yaparak ikinci yarıda hanesine 18 puan yazdırdı. İlk yarıda 9 puan toplayabilen Zonguldak Ereğli Spor, Antrenör Adnan Koç ile ikinci yarıda müthiş bir performans göstererek ligi 2.ci sırada tamamlamayı başardı.

Ligin lideri Yenimahallespor ‘un ardından ligi 2.ci sırada tamamlayan Zonguldak Ereğli Spor, Zonguldak’ta düzenlenecek olan Süper Amatör Lige terfi play oflarına direk katılma hakkı elde etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty