Genel Gündem Tüm Manşetler

MERHUM CANDAN İÇİN MELİD OKUTULDU

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Özcan Candan için baba ocağında Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Geçtiğimiz yıl elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’ın..

MERHUM CANDAN İÇİN MELİD OKUTULDU

162_8287_dsc-0172

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Özcan Candan için baba ocağında Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu.

Geçtiğimiz yıl elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’ın kardeşi Özcan Candan için, Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklar Altı mevkiindeki baba ocağında Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu… 
 
Düzenlenen programa ağabey Candan’ın yanı sıra, Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago, Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen, Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim MüdürüMehmet Naci Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker ve TSO yönetim kurulu üyelerinden bazıları,  Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Kdz. Ereğli Belediye meclis üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol, Özel Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi BaşkanıMurat Akyüz, Su ürünleri Kooperatifi Başkanı Firuz Yılmaz, Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Muharrem Erdem, Kdz. Ereğli Belediyesi Daire Müdürlerinden bazıları ve vatandaşlar katıldı..
 
Kdz. Ereğli İlçe Müftüsü Recai Albayrak’ın liderliğinde okunan Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif, dualar eşliğinde son bulurken, ağabey Candan, bu hüzünlü gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarıyla bir süre sohbet etti..
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL