Magazin

MEMLEKETİNİ COŞTURDU

Bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali” kapsamında şarkıcılar Gülşen ve Murat Boz konser verdi. Atatürk Anıtı önünde düzenlenen konserde, ilk olarak Gülşen sahne aldı. BARIŞ AKARSU..

MEMLEKETİNİ COŞTURDU

murat boz kavga

Bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali” kapsamında şarkıcılar Gülşen ve Murat Boz konser verdi. Atatürk Anıtı önünde düzenlenen konserde, ilk olarak Gülşen sahne aldı.

BARIŞ AKARSU UNUTULMADI

Sanatçı sahnesinde Muğla’nın Bodrum ilçesinde 6 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren uzun bir süre Ereğli’de de yaşamış şarkıcı Barış Akarsu’nun anısına şarkı seslendirdi.

TATSIZLIKLAR YAŞANDI

Etkinliğin ardından bazı noktalarda kavgaların yaşandığı gözlendi. Bir vatandaş ile polis arasında başlayan tartışma ise itiş kakışa dönünce olay yerine gelen takviye polisler şahsı etkisiz hale getirdi. Uzun süre polislere direnen gence zor kullanıldığını belirten vatandaşlar tepki gösterdi. Olay yerine çok sayıda polis gelirken genç gözaltına alındı. Konserin ardından bazı noktalarda yaşanan kavgalara ise polis anında müdahale ederek büyümeden önledi. Yalı Caddesinde davul zurna çalındığı şikayetlerinin ardından çevreye rahatsız eden davul zurnacılar uzaklaştırıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL