Genel Siyaset Tüm Manşetler

MASAYA YATIRDILAR

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’a ziyaretler sürüyor. Ereğli’de faaliyet gösteren Med Yılmaz Gemi Sanayi A.Ş. yöneticileri, Zonguldak Halk sağlığı Müdürü Dr. Yusuf Kaya ve Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet..

MASAYA YATIRDILAR

tersaneler-masaya-yatirildi

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’a ziyaretler sürüyor. Ereğli’de faaliyet gösteren Med Yılmaz Gemi Sanayi A.Ş. yöneticileri, Zonguldak Halk sağlığı Müdürü Dr. Yusuf Kaya ve Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara, Candan’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettiler.

Zonguldak Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yusuf Kaya, Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak yürütülen KETEM (Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi) projesi hakkında Milletvekili Prof.Dr.Candan’ı bilgilendirdi ve destek istedi. Alaplı Belediyesinin Halk sağlığına devrettiği binanın Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi olarak kullanılması için yatırım planına alınması konusunda da talepte bulundu. Milletvekili Prof.Dr.Candan da Zonguldak’la ilgili her projenin öncelikleri olduğunu, her türlü desteğin verileceğini belirtti. Med Yılmaz Gemi San. A.Ş. Yöneticileri ile Ereğli’deki tersaneler konusundaki sıkıntılar masaya yatırıldı. Candan bu konudaki sıkıntıları çok iyi bildiğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL