Spor Tüm Manşetler

MADENOĞLU ÇOK SİNİRLENDİ..!

Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu Zonguldak Ereğli Spor’a iadeyi ziyaret gerçekleşti. Kdz Ereğli Beyçayırı Sahasında Zonguldak Ereğli Spor’u ziyaret eden Kaymakam Madenoğlu’nu Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman, Akınspor Başkanı..

MADENOĞLU ÇOK SİNİRLENDİ..!

KAYMAKAM NAZIM MADENOĞLU VE ZES BAŞKANI KAAN KOCAMAN

Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu Zonguldak Ereğli Spor’a iadeyi ziyaret gerçekleşti.

Kdz Ereğli Beyçayırı Sahasında Zonguldak Ereğli Spor’u ziyaret eden Kaymakam Madenoğlu’nu Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman, Akınspor Başkanı Reşat Pala ve İşitme Engelliler Antrenörü Namık Küçük girişte karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Madenoğlu ‘amatör takımların sıkıntılarını biliyoruz. Zorlandıkları aşikârdır. Gençleri sokaktan toplayıp onlara spor yaptırmış olmaları toplum nezdinde önemli bir iştir. Zonguldak Ereğli Spor ve beraberindeki amatör spor kulübü yöneticilerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. Spora hizmet eden anlayışın yanındayız’ dedi.

Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman’ Kaymakamımız amatör spor kulüplerine sahip çıkan birisidir. Kendilerinin de belirttiği gibi birçok sıkıntılarımızda kapısını çalabildiğimiz bir kaymakama sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekleştirdiği ziyaret ile bizleri onure etmiştir’ dedi.

Ziyaret sonrasında Beyçayırı Sahasını gezen Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu adeta çılgına döndü. Sahanın tribünlerinin ve binanın boyasının atıl vaziyette olduğunu gören Madenoğlu ilgili kişilere telefon ederek sitemini dile getirdi. Saha çevresinin düzensizliğine sinirlenen Kaymakam Madenoğlu sahanın daha çok denetlenmesi gerektiğini söyleyerek yapılan suni çim yenilenmesi ihalesinde bulunan protokol tribününün de yenilenmesinden çok saha bakım onarımının yapılması hususunda gereken talimatı ilgililere verdi.

20151116_142045

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL