Spor

MAÇLAR OYNANMADI !

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümede mücadele eden Güneşli Belediyespor ile Karadenizspor ligin son hafta karşılaşmalarında sahaya çıkmadı.  Ligden düşmesi kesinleşen Karadenizspor Gümelispor ile Beyçayırı Sahasında oynacağı son hafta karşılaşmasında sahaya..

MAÇLAR OYNANMADI !

güneşli belediyespor ligden düştü

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümede mücadele eden Güneşli Belediyespor ile Karadenizspor ligin son hafta karşılaşmalarında sahaya çıkmadı. 

Ligden düşmesi kesinleşen Karadenizspor Gümelispor ile Beyçayırı Sahasında oynacağı son hafta karşılaşmasında sahaya çıkmadı. Oyuncularının hazır bulunduğu ancak Antrenör Güven Kasapoğlu’nun gelmemesi üzerine imza atmaya yetkili yönetici kartı da bulunmaması sebebi ile Karadenizspor karşılaşmayı oynayamadı. Maçtan Gümelispor 3-0 hükmen galip ayrılmış oldu. 

Diğer yandan Alaplı Sahasında oynanması gereken Eleşlerspor – Güneşli Belediyespor karşılaşması da Güneşli Belediyespor’un sahaya çıkmaması nedeni ile oynanamadı. Güneşli Belediyespor’un Başkanı Fikri Kayacan (Gümelispor – Gülüç Belediyespor maçını kastederek) ‘ligi protesto etmek amaçlı deplasmana gitmedim. Bu ligde geçtiğimiz hafta şaibeli bir maç oynanmıştır. Zamanı gelince açıklama yapmasını biliriz. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner’ dedi.

YORUMLAR (4)

 1. gümeli diyorki:

  gümelispor sahaya karşısındaki takım kim olursa olsun yenmek için çıkar geçen hafta da öyle oldu her maç kazanılacak diye bir şey yoktur biz lider bayatı yendik gittik güneşliye yenildik o zaman niye hiç bir şey çıkmadı gülüçe yenilmemiz mi şaibe oldu bırakın bu işleri asıl şaibe güneşlinin bayatı 2-0 mağlup etmesidir . medem ligde kalmak istiyorlardı o zaman gidipte son sıradaki 10 kişi kalan karadenizspora mağlup olmayacaklardı, 9 kişi kalan neyrana kaybetmiceklerdi.

 2. futbolsever diyorki:

  Gumeli kendinden bekleneni yapmistir elbet birgün kendiside bu duruma dusucektir futbolda yeriniz yok sizin gün gelir hesap kesilir

 3. güneşli67 diyorki:

  gümelispor maçından pis kokular geleceği belliydi kalecisi tatile gitmiş amatör kaleci antalyaya tatile gidecek parayı nerden kimden bulmuş kendi başkanı göndermiş olmasın. kaleye kaleci diye 10 yaşında çcocuk koymuşlar. hasan ayaz çık açıkla gülüç belediyespor maçında oyuncuların neden çok rahattı arı gibi koşan ali emrenin o gün kanatlarımı yoktu. ama bir gün güneşlisporun eline düşersiniz bakalım o zaman yüzümüze bakabilcekmisiniz

 4. ERDAL diyorki:

  ŞAİBELİ MAÇIN AÇIKLAMASINI GÜMELİSPOR YAPSIN KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN GÜLÜÇ GÜMELİ İLE 50 MAÇ YAPSIN 50 SİNİDE ALIR GÜMELİSPOR ÜZERİNDEN ATAMAYACAĞI TARİHİ BİR ÜNVANA SAHİP OLDU. TÜRKİYEDE FENERBAHÇE EREĞLİDE GÜMELİSPOR AYNI ŞEYİ YAPTI DESEK YERİDİR 🙂

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL