Spor

LİGLER İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Zonguldak’ta  yerel liglerde 2014-2015 futbol sezonu için   geri sayım başladı. 12 takımla oynanacak olan Süper amatör kümenin 27 Eylül’de başlatılması düşünülüyor. Süper amatör küme ve birinci küme tertip komitesi dün..

LİGLER İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

DSCF4383

Zonguldak’ta  yerel liglerde 2014-2015 futbol sezonu için   geri sayım başladı. 12 takımla oynanacak olan Süper amatör kümenin 27 Eylül’de başlatılması düşünülüyor.

Süper amatör küme ve birinci küme tertip komitesi dün yapılan toplantı sonrası belli oldu. Tertip komitesi seçimleri ve  grupların belirlenmesi için dün Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunda bir toplantı gerçekleştirildi. Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir’in başkanlık ettiği toplantıya ASKF Başkanı  Tahir Buyurucu, ASKF Genel Sekreteri ve Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Naim Acar, İl Hakem Kurulu Başkanı Metin Cevahir, ASKF yönetim kurulu üyesi Metin Malkoç, süper amatör ve birinci kümede mücadele edecek takımların yöneticileri katıldı.

KATILIM BEDELLERİNİ YATIRIN

Toplantıda süper ligde ve birinci kümede mücadele edecek olan takımlara liglere katılım bedellerini 8 Eylül’e kadar yatırmaları çağrısında bulunuldu.
Futbol il temsilcisi Kemal Demir, birçok takımın katılım bedellerini yatırmadığını tespit ettiklerini, yatırmayan takımlara 8 Eylül’e kadar süre tanıdıklarını belirti. Demir 8 Eylül’e kadar katılım bedellerini yatırmayan  kulüplerin liglere alınmayacağını sözlerine ekleyerek kulüplerin mağdur olmamaları adına  8 Eylül’e kadar  hazırlığını yapmasını istedi. Demir, katılım bedellerinin yatırılmasının ardından Süper lig ve birinci amatör kümede grupların 9 Eylül’de yapılacak toplantıda belli olacağını ifade  etti.
 SÜPER LİG 27 EYLÜLDE BAŞLAYACAK
Futbol İl temsilcisi Kemal Demir, 12 takımla oynanacak Süper amatör küme maçlarının 27 -28 Eylül tarihinde başlayacağını, takımların hazırlıklarını bu şekilde  yapmasını istedi.
Haber: Ercan Aygün

YORUMLAR (1)

  1. FUTBOLCU diyorki:

    METİN CEVAHİR SEN KONUSUP DURMUŞSUN HAKEMLERİ SAVUNUP DURMUŞSUNDUR. NEDEN KENDİ HAKEMINI KORUMAK SENIN ASLİ GÖREVİN. ANCAK KEMAL DEMİR ŞU RESİMDE RESMEN SENİ KISACA ÖZETLEMİŞ. YÜZÜNE BAKIŞ İFADESİNDE AH METİN HOCA AH BOL KESEDEN SALLA DUR. YOK ŞU HAKEM İYİ YOK HAKEMLERIMIZ IYI GEL BİRDE SEN ONU KULÜPLERE SOR BAKALIM’ DERCESİNE BAKMIŞ SURATINA BAKIŞLARI İLE HERSEYI ANLATMIS KEMALK DEMIR ZATEN

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL