Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

KUZU RESMEN ADAY OLDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 24 Ocak tarihinde yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongresinde Sertan Kuzu ve yönetimi, ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı. Özgü Kafe de düzenlenen basın toplantısına yönetim kuruluna aday..

KUZU RESMEN ADAY OLDU

Basliksiz_1_jpg18_01_2015_10_51_56881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 24 Ocak tarihinde yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongresinde Sertan Kuzu ve yönetimi, ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı.

Özgü Kafe de düzenlenen basın toplantısına yönetim kuruluna aday olan isimlerle katılan ilçe Başkan adayı Sertan Kuzu, uzun uzun yapılan istişareler sonucunda aday olmaya karar verdiğini açıkladı. Yönetim kurulunda ki arkadaşlarını ile Milliyetçi hareket partisini daha ileriye taşımak olduğunu kaydeden Kuzu “Uzun süre yaptığımız istişareler sonucunda güçlü bir yönetimle ilçe başkanlığına aday olmaya karar verdik. Böyle bir ortamda her Ülkücü gibi bende ülkem ve ülküm uğrana her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumu ifade etmek üzere Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli ilçe başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum. Adaylığım duyulduğu andan itibaren çok sayıda destek aldım. Bu yolda bana güvenen partili arkadaşlarıma ve gönüldaşlarıma güvenlerinden dolayı teşekkür ederim. İlçemizden başlayarak ‘Lider Ülke Türkiye’ hedefine yürümeye kararlı olan tüm dava arkadaşlarımızı bizzat varlıklı, fikirleri ve duaları ile hareketimize katılmaya ve katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Kazananı, kaybedeni bulunmayan bu bayrak yarışında, daha iyi, daha güzel olma konusunda yarıştığımız hala Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkanlığını yürüten Talat Şeker ve kıymetli çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. Kongrenin ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 Kongre ilçe yönetimine aday olan Sertan Kuzu ve yeni yönetim kurulu adaylarının toplu fotoğraf çektirmesi ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL