Spor

KUTLU DOĞUM HAFTASI UNUTULMADI

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü kutlu doğum haftası ve Kurucu Başkanları Mehmet Kocaman’ın anısına mevlid-i şerif düzenledi. Kısa bir süre önce kurulan Zonguldak Ereğli Spor ve Kurucu Başkanı Mehmet Kocaman’ın vefat..

KUTLU DOĞUM HAFTASI UNUTULMADI

2

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü kutlu doğum haftası ve Kurucu Başkanları Mehmet Kocaman’ın anısına mevlid-i şerif düzenledi.

Kısa bir süre önce kurulan Zonguldak Ereğli Spor ve Kurucu Başkanı Mehmet Kocaman’ın vefat etmesi ile sıkıntılı bir süreç geçirmesine rağmen faaliyetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Bünyesinde barındırdığı 61 futbolcu ile çeşitli etkinlikler düzenleyen Zonguldak Ereğli Spor’un kutlu doğum haftası nedeni ile düzenlediği mevlidi Şerif’e çok sayıda futbolcu katıldı. Program sonunda Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ‘bizler futbolcularımızı sadece sahada oynadıkları futbol ile bir araya getirmeyi değil, manevi tüm etkinliklerimizde de bir araya getirerek dostluğu kardeşliği aşılamaya çalışıyoruz. Böylesine önemli bir hafta olan kutlu doğum haftasında yönetim olarak kuran okutmayı ve dostları bir araya getirmeyi amaçladık. Ayrıca Kurucu Başkanımız Mehmet Kocaman’ın sporcuya verdiği önemi biliyor ve onun yolunda ilerlemeye çalışıyoruz. Sporcularımızın zeki çevikliğinin yanında en ahlaklı olmaları ve bu feyzi yaradanın bizlere lütfu olan Kuran-ı Kerim’den edinmeleri temennimizdir. Bu süreçte her daim yanımda olan Antrenörümüz Murat Korkmaz ve yöneticilerimize teşekkür ederim. Ayrıca başta Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’a ve Başkan Yardımcımız Esra Alpago’ya şükranlarımı sunarım’ dedi.

Diğer yandan Zonguldak Ereğli Spor Antrenörü Murat Korkmaz ise ‘bizler kulüp olarak futbolcularımızın her sıkıntısı ile ilgilendiğimiz gibi iyi bir birey olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kuranımızın Merhum Kurucu Başkanımız Mehmet Kocaman’ın ruhuna hasıl eylerim. Kutlu doğum haftasında kulüp olarak düzenlediğimiz mevlidimize teşrif eden değerli hocam Nejat Bakan’a, Güven Kasapoğlu’na teşekkür ederim. Ayrıca başkanımızın da belirttiği gibi her zaman desteklerini bizden esirgemeyen Karadeniz Ereğli Belediye Başkanımız Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve Başkan Yardımcısı Esra Alpago’ya şükranlarımızı sunarım. Kuranımızı Allah kabul etsin’ dedi.   

Kuranın yanında programda bazı gençler tarafından ilahilerde okundu.

1

3


YORUMLAR (1)

  1. ANTRENÖR ABİNİZ diyorki:

    MURAT KORKMAZ VE KAN KOCAMAN BİR ARADA OLDUKLARI İÇİN BİR GÜÇTÜRLER İKİSİNİNDE ARTISI BUDUR BİRİ BİRİNİN DİĞERİ DİĞERİNİN AÇIĞINI APATIYOR GÖRÜYORUM KAAN BAŞKAN GİBİ DEĞİL ÇOCUKLARA BİR ABİ GİBİ YAKLAŞIYOR MURAT HOCADA BEYFENDİ KİŞİLİĞİ İLE ÇOCUKLARIN SEVGİ VE SAYGISINI KAZANIYOR. HER NE KADAR FUTBOLDA BAZI EKSİKLERİ OLSADA MURAT GİBİ YARDIMCI BİR ANTRENÖRÜM OLSUN İSTERİM AMA MURAT EREĞLİDEKİ ÇAKALLAR KUMPANYASINA GİRMEDİĞİ SÜRECE BAŞARILI OLUR

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL