Genel Gündem Tüm Manşetler

KÜSKÜNLERİN BARIŞTIĞI

Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Sözcüsü, AK Parti Ar-Ge Başkan Yardımcısı, Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Üyesi, Asya Parlamenter Asamblesi Komisyonu..

KÜSKÜNLERİN BARIŞTIĞI
maneviyat-ve-husu-icinde

Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Sözcüsü, AK Parti Ar-Ge Başkan Yardımcısı, Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Üyesi, Asya Parlamenter Asamblesi Komisyonu Üyesi, Türkiye-Gambiya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan Ramazan Bayramı ile ilgili olarak yayımladığı mesajda görüşlerini şu şekilde dile getirdi:

 

Ramazan ayını büyük bir maneviyat ve huşu içinde tamamlayarak, dayanışma ve beraberlik gibi yüce duyguların zirveye ulaştığı, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, küskünlerin barıştığı  Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

“Herkesin huzur içinde, ailesi ve tüm sevdikleriyle, acı ve kederden uzak, güzel bir bayram geçirmesini diler, Bu duygularla bütün İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutlarım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL