Spor

KURUMSAL YAPIYA ÖNEM VERİYORUZ

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü 2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarına önce idari kadrodan başladı. Zonguldak Ereğli Spor Kulüp Müdürlüğü’ne Muhammet Emin Çelepci getirildi. Yaptığı birçok çalışma ile dikkatlerine üzerine çekmeye başaran Zonguldak..

KURUMSAL YAPIYA ÖNEM VERİYORUZ

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü 2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarına önce idari kadrodan başladı.

Zonguldak Ereğli Spor Kulüp Müdürlüğü’ne Muhammet Emin Çelepci getirildi.

Yaptığı birçok çalışma ile dikkatlerine üzerine çekmeye başaran Zonguldak Ereğli Spor Kulübü, idari yapıya verdiği önem ile amatör camiaya da örnek teşkil etmeye devam ediyor. Yeni sezonda kulüp müdürlüğü görevlendirmesini yapan Yönetim Kurulu, basın sözcülüğü görevine de bu sezonda Arzu Uçar ile devam edeceklerini belirtti. 

Zonguldak Ereğli Spor Kulübünden yapılan yazılı açıklama şöyle;

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü olarak 2018-2019 futbol sezonunda daha önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda lige renk katacağımıza inanıyor ve elbette her zaman olduğu gibi yine hedeflerimizin olduğunu belirtmek istiyoruz. İdari yapıya verdiğimiz önem aşikardır. Kurumsallaşmak kulüplerin yapısı için çok önemlidir. Bu sebeple yeni sezonda kulüp müdürlüğü görevine aynı zamanda fizyoterapist ve model görevlerini icra eden kulübümüzün önemli isimlerinden Muhammet Emin Çelepci’yi getirdik. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz. Basın sözcülüğü görevimizde aktif olarak devam eden Arzu Uçar hanımefendi ise görevine 2018-2019 sezonunda da devam edecektir. İlerleyen günlerde teknik kadro çalışmalarımız ile kamuoyunu bilgilendireceğiz.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL