Genel Siyaset Tüm Manşetler

KURMAYLAR BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte partisinin Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Uçar ve Yönetim Kurulu..

KURMAYLAR BİR ARAYA GELDİ

777

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte partisinin Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Uçar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaretlerinin ardından gerçekleşen istişare toplantısında, önceki İlçe Başkanlarından, seçimlerde Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı da yapan Erol Şahin de hazır bulundu.
 
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda, seçim değerlendirmesi yapılarak önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Toplantının ardından, yürüyüş güzergâhındaki Yaşlılar ve Gençler Evi’ne de uğrayan Uçar, Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri; vatandaşlarla tokalaşarak hal-hatır sordular. 
 
Çakır, Uçar ve ekibini uğurlamadan önce İlçeye kazandırmak istedikleri Kent Meydanı projesi ile ilgili de bilgi verdi.
 
Uçar ile Çakır’ın istişare toplantısındaki samimiyetleri ve ardından verdikleri birlik beraberlik mesajları, kısa bir süre önce basında yer alan Çakır’ın görevden alınacağı ve Uçar’ın da bu doğrultuda girişimlerde bulunduğu haberlerini köreltmiş oldu.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL