Genel Gündem Tüm Manşetler

KURALLAR POLİS AMCALARDAN

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi İzmirlioğlu İlköğretim okulu Ana sınıfı öğrencileri Polis amcalarından trafik kuralları ve trafikte yapılması gerekenler hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerin etkinlikte sorduğu sorular ve trafik ile ilgili konuşmaları Polis..

KURALLAR POLİS AMCALARDAN

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi İzmirlioğlu İlköğretim okulu Ana sınıfı öğrencileri Polis amcalarından trafik kuralları ve trafikte yapılması gerekenler hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerin etkinlikte sorduğu sorular ve trafik ile ilgili konuşmaları Polis amcaları tarafından alkış aldı.

Ereğli İzmirlioğlu İlköğretim okulu Ana Sınıfı öğrencileri, Zübeyde Hanım Kız Meslek Anadolu Lisesi Öğrencisi Ve İzmirlioğlu İlköğretim Okulu Yardımcı Öğretmeni Ebru Bölük koordinatörlüğünde ‘Trafik kuralları’ konulu projede İlçe Emniyet Müdürlüğü Yunus Timi ve Trafik Şahinleri ile bir araya geldi. Okul sınıfında düzenlenen etkinlikte Yunus Timleri ve Trafik Şahin Timleri öğrencilere trafik levhaları, trafik ışıkları, karşıdan karşıya geçerken neler yapılması gerektiği, trafikte yaşlılara öncelik verilmesi ve yardım edilmesi gibi konularda bilgiler aktardı. Öğrenciler de merak ettikleri konularda Polis amcalarına sorularını yöneltirken, polis amcalarının anlattıklarını da dikkatle dinlediler. Yaklaşık 25 öğrencinin katıldığı ve yarım süren etkinliğin ardından öğrenciler, Yunus ve Şahin timlerinin Motosikletlerine binerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL