Spor

KOZLU TAM GAZ

Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk  hedefleyen Kozlu Belediyespor, 6 dış,2 iç transfer olmak üzere 8 oyuncu ile anlaştı. Dün Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ile bir araya gelen 8 önemli oyuncu..

KOZLU TAM GAZ

41975_kozlu

Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk  hedefleyen Kozlu Belediyespor, 6 dış,2 iç transfer olmak üzere 8 oyuncu ile anlaştı. Dün Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ile bir araya gelen 8 önemli oyuncu ile her konuda anlaşarak kendilerini yeşil-beyazlı yapan imzayı attılar.
Kozlu 8 önemli oyuncuyu kadrosuna kattı.
Kozlu Belediyespor iç transferde Merzifonspor’dan  27 yaşındaki stoper oyuncusu Cemal Özsüngü, Fatsa Belediyespor’dan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Mahir Demir, ve 25 yaşındaki stoper oyuncu Alpaslan Ilmaz, Herekespor’dan 20 yaşındaki kanat oyuncusu, Yasin Tektaş, Çanakkale Canspor’dan 29 yaşındaki kaleci Sertaç Mutludağ, Ereğli Belediyespor’dan 29 yaşındaki stoper oyuncu Emre Kuzu iç transferde ise Polat Öztürk ve Erkan Çiv ile anlaştı. Dün Kozlu Belediye toplantı salonunda oyuncular için imza töreni düzenlenirken, imza törenine  Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, yöneticilerden ve Kozlu Belediyespor teknik direktörü Bülent Öztürk katıldı.  8 Futbolcu Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ile yaptıkları görüşme sonrasında her konuda anlaşarak kendilerini yeşil beyazlı yapan imzayı attılar.  
Şahin, Ahlaklı futbolcuları kadromuza katmaya devam edeceğiz.:
Konu hakkında bilgi veren Başkan Ertan Şahin, şunları söyledi;”
Şuanda iç transferde 2 dış transferde 6 oyuncu anlaştık bunlardan bir tanesi kaleci. Topçularımızı seçerken de ahlaklı, sporu bilen oynadıkları takımlarda başarı gösteren oyuncular transfer ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Bu 8 önemli oyuncularımız sonrasında yine anlaşacağımız futbolcu arkadaşlarımızla birlikte şampiyon bir kadro oluşturacağımıza inanıyoruz. Bununda temellerini attık bugün itibaren. Ancak transfer çalışmalarımız tam gaz devam edecek “dedi.  
Öztürk, Karakterli ve başarılı oyuncuları kadromuza katmaya devam edeceğiz
Kozlu Beldespor’un iddialı bir hala gelmesi için, başkanımızda ve yönetim kurulu üyelerimizin verdiği destekle beraber transfer çalışmalarına başladık.  İnşallah  hayırlı bir sezon bizi bekliyor diye düşünüp, çalışmalarımıza en olgun şekilde nokta atışlarla, Kozlu ruhuna ve formasına yakışacak karakterli oyuncularla anlaşmaya devam edeceğiz.  Kozlu Belediyespor’u 3. lige taşımak için yönetim olarak teknik heyet olarak bütün özveri ile çalışmalarımız başladık. inşallah bununda semerini sezon sonunda alacağız. Bugün ise çok önemli ve çok karakterli 8 oyuncu ile anlaştık. Bu önemli 8 oyuncu gibi bir birinden karakterli ve başaralı futbolcuları kadromuza katmaya devam edeceğiz “dedi.  
Selçuk Koçaklı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL