Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ GÖZETLENECEK

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan’ın katkılarıyla İlçeye Mobese sistemi kurulmasına yönelik girişimler dün resmiyet kazandı. Başkan Uysal, sözleşmeyi imzaladı. Zonguldak Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü ile Kdz…

EREĞLİ GÖZETLENECEK

162_8578_image

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan’ın katkılarıyla İlçeye Mobese sistemi kurulmasına yönelik girişimler dün resmiyet kazandı. Başkan Uysal, sözleşmeyi imzaladı.

Zonguldak Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü ile Kdz. Ereğli Belediyesi arasında “ilçeye Mobese sistemi kurulması”na yönelik protokol imzalandı..

  

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ın katıldığı törenle imzalanan sözleşme gereği 1 milyon TL’ye mal olacak olan sistemin 800 bin TL’si İçişleri Bakanlığından, 200 bin TL’si Kdz. Ereğli Belediyesinden karşılanacak.

  

İmza töreni sonrası açıklama yapan Başkan Uysal; “Daha öncede dediğimiz gibi, Ereğli’yi marka şehir yapma yolunda ilerliyoruz. Ereğli’nin çok daha güvenli bir şehir olması için bugün Mobese sistemi yapılmasına yönelik bir sözleşme imzaladık. 31 mahallemiz de artık çok daha güvenli olacak”, dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL