Spor

KOZLU NEREDE YALÇIN ORADA !.

Ereğli Belediyespor Eski Antrenörü İsmail Yalçın’ın son haftalar da Kozlu Belediyespor’u yakından izlemesi dikkat çekiyor. Yalçın’ın  bir hafta önce Kozlu’da izlediği Kozlu –Ereğli Belediye maçının ardından , Pazar günü de..

KOZLU NEREDE YALÇIN ORADA !.

10308125_10153113379853530_2859619097051964623_n

Ereğli Belediyespor Eski Antrenörü İsmail Yalçın’ın son haftalar da Kozlu Belediyespor’u yakından izlemesi dikkat çekiyor.

Yalçın’ın  bir hafta önce Kozlu’da izlediği Kozlu –Ereğli Belediye maçının ardından , Pazar günü de İzmit İsmetpaşa Stadı’nda oynanan Kocaelispor-Kozlu Belediyespor maçını izlemesi  “Kozlu’dan görev bekliyor.” yorumlarına neden oldu. Kozlu Belediyespor ile adı sezon başında da anılan Yalçın’ın Cumartesi günü Düzce’de oynanan ve oğlu Oğuz’un da 90 dakika forma giydiği Ereğli- Çınarlı maçı yerine, bu maçı tercih etmesi kafalardaki soru işaretlerini arttırdı.

Yalçın’ın söz konusu maçı, Ereğli Belediyespor’dan gönderdiği eski oyuncusu Turgay ile birlikte izlemesi de gözden kaçmadı.

Yalçın’ın bu hafta sonu da Kozlu –Erok maçını  izlemesi bekleniyor !.

YORUMLAR (4)

 1. adnan hoca diyorki:

  Bu saçmasapan düşüncelere nerden varıyorsunuz anlamadım.Kozlusporun maçìnı elbette seyredecez çünkü kardeşimiz Emre bizi davet etti.Ereğlispora gelince nasıl gidelim takım zaten cezalı seyircisiz oynuyor.Kendini bilmez birinin attığı cismin cezasını bütün Ereğli çekiyor.Turgayida niye haber yapıyorsunuz zaten Rusyada çalışıyor.Kozlunun adam gibi hocaları var zaten.Kimsenin kuyusunu kazarak para kazanmayı Allah nasip etmesin.Ayrıca ben Kozluda büyüdüm Kozlusporuda takip ederim.Saygılar.

 2. ereğlili diyorki:

  kovala ismail kovala ereğli belediyesporu 1 trılyonla şampiyon yaptın ya kozluyuda 3 trılyonla kesın yaparsın. nerde para orda yalçın demi sende haklısın

 3. KEMAL diyorki:

  ŞİMDİ KİMSE BANA İSMAİL YALÇIN SPOR ADAMI OLDUĞU İÇİN YADA FUTBOL AŞKINDAN RAYA GİTTİ DEMESİN. KİM BİLİR NE HESAPLAR PEŞİNDE ORAYA GİTTİ. AMA BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM TURGAY’A NE DEDİ? HAZIRLAN KOZLU YOLU İKİMİZE GÖRÜNDÜ MÜ DEDİ. ZATEN KALEYİ İÇERDEN EMRE KUZU İLE FETETMEYE BAŞLAR YAKINDA DESENİZE 🙂

 4. kozlulu diyorki:

  ismail bey size yedirmezler orayı merak etmeyin b diplomanızda kurtarmaz bize kozlulu has adam lazım

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL