logo

KORKULAR SARMIŞ DÖRT BİR YANIMI

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın robotik kodlamadaki çalışmalarını takdirle izliyorum. İşin ciddiyetini okullara fazlası ile aşılamış. Zonguldak merkez, Ereğli ve Alaplı bu işin görünen yüzü diyebilirim. Vali Beyin en büyük özelliği ise vermiş olduğu bir görevin sıkı bir takipçisi olması…  Bu durumda ister istemez başarıyı getiriyor. Robotik kodlama ile ilgili olarak ileri ki süreçte detaylı bir makale kaleme alacağım. Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ı yürekten kutluyorum.

KORKULAR SARMIŞ DÖRT BİR YANIMI…

Bakıyorum da her dönem olduğu gibi şu dönemde ağzı olan konuşuyor. Konuşuyor da boş konuşuyor. Bir sendika başkanı kendi üyesi hakkında üstelik bu konuda tasarrufun kendilerinde olmadığını da söyleyerek başladığı cümlede üyesini liyakat sahibi olmamakla suçluyor. Sosyal mecrada değil, sosyal hayatta sahneye alalım sizi. Reel takılalım sayın başkan. Senide gayet iyi anlıyorum başkan. İstemem yan cebime koy. Ne şiş yansın ne kebap.  Kendi üyen hakkında yaptığın yorumu ne kadar doğru buluyorsan seninde o sendikada hala başkan olarak kalman o kadar doğru. Devlete iş öğretmeye kalkmayın. Bu devlet her zaman gereğini layıkı ile yapmıştır. Şükür ki müthiş bir zeka sahibi Cumhurbaşkanımız ve onun büyük destekçisi İçişleri Bakanımız var.

ERDEMİR VE 400 BİN TL…

Geçtiğimiz süreçte Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Erdemir’in Ereğli Belediyesi’ne aylık olarak ödediği 400 Bin TL ücretin Hüseyin Uysal döneminde kesildiğini açıklamıştı. Henüz konunun akıbeti hakkında bir netlik yok. Net olan 400 Bin TL para yüksek fırınların buharı gibi buhar olmuş. Elbette Erdemir’in abonesi olan gazeteler konuyu irdeleyemiyor. Sıkıntı yok köyün delisi burada diyebiliriz. Detaylar geldikçe kaleme alacağız. Erdemir’in şunu unutmaması lazım. Bu halka 400 Bin değil çok daha fazla borcun var. Bu borç rakamlarla ifade edilemez…  

Bekleyip göreceğiz…

Kalın sağlıcakla…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx