Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

KILIÇDAROĞLU’NA GİTTİLER

CHP Kdz.Ereğli Milletvekili Aday adayları Adil Ateş, Ünal Demirtaş ve Suat Önder, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.. Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Milletvekili Aday Adayları Adil Ateş,..

KILIÇDAROĞLU’NA GİTTİLER
9273_11
CHP Kdz.Ereğli Milletvekili Aday adayları Adil Ateş, Ünal Demirtaş ve Suat Önder, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti..
Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Milletvekili Aday Adayları Adil Ateş, Ünal Demirtaş ve Suat Önder Kdz. İlçe Örgütü ile birlikte TBMM’yi ziyaret etti.. 
  
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile grup toplantısına katılan ve ardından bir süre sohbet eden partililer, Kılıçdaroğlu‘na Ereğli CHP’nin son durumu hakkında bilgiler aktardılar. 
 
Ziyaret sırasında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi önümüzdeki dönemde iktidar hedefine ulaşacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.“, dedi.
 
Partililer nezdinde tüm Kdz. Ereğlililere ve Zonguldaklılara sevgi ve selam gönderenKılıçdaroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.. 
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL