Spor

KES’E ALMANYA’DAN TALİP ÇIKTI…

Kulüp satılıyor! Almanya’dan alıcı çıktı, 5 Ocak’ta geliyor. 2018 yılında kurulan ve kurulduktan sonra ikinci sezonunda pandemi nedeni ile TFF tarafından alınan karar ile Ereğli Birinci Amatör Kümeye yükselen Kdz..

KES’E ALMANYA’DAN TALİP ÇIKTI…

Kulüp satılıyor! Almanya’dan alıcı çıktı, 5 Ocak’ta geliyor.

2018 yılında kurulan ve kurulduktan sonra ikinci sezonunda pandemi nedeni ile TFF tarafından alınan karar ile Ereğli Birinci Amatör Kümeye yükselen Kdz Ereğli Spor (KES) Kulübü Almanya’da yaşayan bir iş adamı tarafından satın alınmak isteniyor.

Kısa adı KES ile dikkat çeken Kdz Ereğli Spor’un ilçenin adını taşıyor olması nedeni ile Almanya’da ticaret yapan bir iş adamı tarafından 80 bin lira gibi bir rakam ile satın alınmak istendiği belirtildi.

Kdz Ereğli Spor Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kocaman ile görüşme yapan Almanya’daki iş adamı görüşme yapmak üzere 5 Ocak Salı günü Kdz Ereğli’ye gelecek.

Başkan Kaan Kocaman ise olayı doğrulayarak konuyu yönetim kurulu ile görüşerek bir karar alacağız. Biliyorsunuz ki bizim bir diğer kulübümüzde Zonguldak Ereğli Spor’dur. Bu iki kulüp bizim için özeldir. Derdimiz hiçbir zaman kulüp üzerinden para temin etmek olmadı. Şahsi olarak çok sıcak bakmadığımı belirtmek isterim. Ancak kararı yönetim kurulu olarak vereceğiz. Yönetimde yapacağımız oylamada ne karar çıkarsa çıkan karara saygı duyacağım’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL