Genel Gündem Tüm Manşetler

KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI

Olay Uzun Mehmet Mahallesi, Azaklıoğlu sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre M. C. eşi ile birlikte evine gittiği sırada yanlarına yanaşan otomobilin içerisinden ateş açıldı. Açılan ateş sonucu üç kurşunun..

KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI

Olay Uzun Mehmet Mahallesi, Azaklıoğlu sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre M. C. eşi ile birlikte evine gittiği sırada yanlarına yanaşan otomobilin içerisinden ateş açıldı. Açılan ateş sonucu üç kurşunun isabet ettiği M. C. kanlar içerisinde yerde kaldı. Vatandaşların yardımına koştuğu M. C. için 112 sağlık görevlilerine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen 112 sağlık görevlileri ilk müdahalesini olay yerinde yaptıkları yaralıyı daha sonra ambulansla Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. M. C.’nin hayati tehlikesi bulunmazken diz altından 1 ve diz üstünden iki kurşun ile yaralandığı öğrenildi. Saldırganların ise plakası alınamayan beyaz bir otomobil ile olay yerinden hızla kaçtıkları belirtildi.
Polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunarak delil toplarken, kaçan saldırganları yakalamak içinde çalışma başlattı.
Polisin olayla ilgili olarak başlattığı soruşturma sürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL