Genel Gündem Tüm Manşetler

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Hafta sonunu hareketli geçiren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları, AK Partili ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve eşleriyle kahvaltıda bir araya geldi.  Karadeniz Ereğli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde..

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

DSC_0069

Hafta sonunu hareketli geçiren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları, AK Partili ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve eşleriyle kahvaltıda bir araya geldi. 

Karadeniz Ereğli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan kahvaltının meclis toplantısında alınan karar sonrası uygulandığı belirtildi.

Samimi ve neşeli bir ortamda gerçekleşen kahvaltıya, Başkan Yardımcıları Nazım Erdoğan ve Esra Alpago, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Reşat Latif, Sezai Meriç, Eyüp Karaaslan, Yusuf Kalay, İhsan Yazıcıoğlu, Fevzi Mazlum, Mehmet Erdoğan, Sabri Dinç ile CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Osman Yavuz, Fikret Fota, Adil Ateş ve Serkan Yalçın ile bazı meclis üyelerinin eşleri katıldı.

Kahvaltı sonrası yapılan çay sohbetinde, belediyenin yaptığı ve yapacağı çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL