Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

KADINLAR MÜFTÜOĞLU’NU SEVİYOR

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Buket Müftüoğlu, “Siyasi partileri, Ereğli pazarındaki kadınlara verseler, Türkiye iç ve dış borcunu da bitirir, ülkede terör de biter, ekonomi de kalkınır” dedi. Müftüoğlu, 1 Kasım..

KADINLAR MÜFTÜOĞLU’NU SEVİYOR

siyasi-partileri-kadinlara-verseler-oz3ez

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Buket Müftüoğlu, “Siyasi partileri, Ereğli pazarındaki kadınlara verseler, Türkiye iç ve dış borcunu da bitirir, ülkede terör de biter, ekonomi de kalkınır” dedi.

Müftüoğlu, 1 Kasım Genel seçimleri kapsamında Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde partisinin kadın kolları üyeleriyle birlikte pazaryeri ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretlerine pazarın girişindeki ‘Köylü Pazarı’ olarak isimlendirilen, daha çok köylü kadınların ürün satışı yaptığı yerden başlayan Müftüoğlu, kadınlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi, CHP’nin iktidara gelmesi halinde vatandaşa yönelik vaatlerinden bahsetti.

Müftüoğlu, gezi sırasında Hakimiyet’e yaptığı açıklamada, Ereğli pazarının dünyada benzeri olmadığını savunarak, şunları söyledi:

“Siyasi partileri, Ereğli pazarındaki kadınlara verseler, Türkiye iç ve dış borcunu da bitirir, ülkede terör de biter, ekonomi de kalkınır. Bugün, dünyanın en akıllı insanlarının olduğu pazardayız. Burası, dünyada eşi ve benzeri olmayan bir pazar yeridir. Hesabı kadınların tuttuğu, ekme biçme işini kadının yaptığı, malını gelip kadının sattığı, pazarlık ettiği, kadının evlat yetiştirdiği; Türkiye’nin yegane pazarı Ereğli pazarıdır. Şu anda en mutlu olduğum yerde çalışıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL