logo

İyi ki varsın kandostum.

Büyük buluşma 27 Ocak Perşembe günü…İyi ki varsın kandostum…

Zonguldak’ta kötü hava koşulları ve kış dönemi olması nedeniyle kan stoklarının azalması nedeniyle kana ihtiyaç duyan hastaların mağdur kalmamaları için Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Zonguldak Kızılay Şubesi işbirliği ile kan toplama kampanyası düzenlenecek.

DUYARLI ZONGULDAKLILAR PERŞEMBE GÜNÜ KAN VERMEK İÇİN TOPLANACAK

Bu tür kampanyalara büyük bir hassasiyet gösteren Zonguldaklı vatandaşlar Perşembe günü “İyi ki varsın kan dostum” sloganı ile düzenlenecek kan bağış kampanyasında buluşacak. Kan kampanyasına duyarlı tüm Zonguldaklıların büyük fedakarlıklar yaparak kağ bağış kampanyasına katılmaları bekleniyor. Büyük buluşma 27 Ocak Perşembe günü 10.00-18.00 saatleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Fabrikası’nda olacak. 

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ZONGULDAKLILARA ÇAĞRI VE DAVET

Kan bağışı ile ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan davet açıklaması şöyle: “İl Müdürlüğümüz tarafından Türk Kızılay Zonguldak Şubesi işbirliği ile; 27 Ocak 2022 Perşembe günü

10:00 – 18:00 saatleri arsında İl Müdürlüğümüz binasında “İyi ki Varsın #kandostum” sloganıyla kan bağışı etkinliği düzenlenecektir. Tüm halkımızı #kandostu olmaya davet ediyoruz”

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?