Spor

İYİ HABERLER BEKLİYORUZ

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı  ve amatör kurul üyesi Tahir Buyurucu, İstanbul’da gerçekleştirilen Amatör Kurul toplantısına katıldı.Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri  açılış töreni ne’de..

İYİ HABERLER BEKLİYORUZ

TAHİR BUYURUCU67

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı  ve amatör kurul üyesi Tahir Buyurucu, İstanbul’da gerçekleştirilen Amatör Kurul toplantısına katıldı.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri  açılış töreni ne’de katılan Buyurucu’nun Zonguldak’a hayırlı haberlerle dönmesi bekleniyor.
Kulüplerden gelen şikayetler üzerine transfer ücretlerinde  TFF’ye yatırılan ücretlerin indirime  gidilmesi konusunun  görüşüldüğünü belirten Buyurucu yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi;” Transfer ve aktarma ücretlerinde kulüplerimiz ciddi sıkıntılar yaşıyorlardı. Bu sıkıntıları Amatör Kurul toplantısında ilettik. Ayrıca amatör sporun sıkıntıları konusunda hazırladığım  raporu sundum. Bölgesel Ligde  mücadele edecek olan takımların   18 kişilik maç kadrolarında en az 3 tane alt yapıdan  oyuncu bulundurmaları  konusunda  görüşler vardı. Bununun gibi  bir çok sıkıntılar dile getirildi. İnşallah özellikle transferlerde aktarma  bedellerinde bir indirime gidilmesi söz konusu.
Amatör kulüplerin biraz olsun rahatlaması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi

Haber: Ercan Aygün

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL