Genel Spor

İŞTE YILIN BAŞKANI

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak düzenlemiş olduğumuz ‘Yılın Başkanı’ yorumlu anketimiz sona erdi. Siz değerli okuyucularımızın yorumları baz alınarak ve adaylarımızın hayata geçirdikleri projeleri göz önünde bulundurarak belirlenen anketimizin birincisi Bayatspor..

İŞTE YILIN BAŞKANI

KUPA YILIN BAŞKANI

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak düzenlemiş olduğumuz ‘Yılın Başkanı’ yorumlu anketimiz sona erdi. Siz değerli okuyucularımızın yorumları baz alınarak ve adaylarımızın hayata geçirdikleri projeleri göz önünde bulundurarak belirlenen anketimizin birincisi Bayatspor Başkanı Recep Civelek oldu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz ‘Yılın Başkanı’ anketimizin birincisi Bayatspor Başkanı Recep Civelek’in birinci olmasındaki faktörler ise sırasıyla şöyle;

 

30 yıllık Bayatspor tarihinde ilk kez Recep Civelek başkanlığında 1. Amatör Kümeye yükseldi.

Bayatspor tarihinde ilk kez Recep Civelek Başkanlığında U-17 ve U-19’de liglere katıldı.

Birinci Amatör Kümede çıktığı sene düşer denilen Bayatspor, Recep Civelek başkanlığında Süper Amatör Lig Play Oflarına katıldı.

Bayatspor tarihinde ilk kez Recep Civelek başkanlığında merkez takımı uygulaması görerek Beyçayırı Sahasında soyunma odası sahibi oldu.

Kulüp başkanı olmasına karşın Recep Civelek kulübünün sportif malzemelerinin temizlenmesinde bir malzemeci görevi üstleniyor.   

 

Siz değerli okuyucularımızın da gördüğü üzere ‘Yılın Başkanı’ seçilen adayımız yaptıkları ile amatör sporun zorluklarını da ortaya koyuyor. Gerçek Ereğli Gazetesi olarak kısıtlı imkânlarla bu başarıları yaptığı mücadelesi ile gerçekleştiren ‘Yılın Başkanı’ Recep Civelek’i kutluyoruz. Yılın Başkanına ödülü önümüzdeki günlerde yapılacak olan gecemizde takdim edilecektir. 

recep cıvelek

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL