logo

İŞTE SEZONUN ANTRENÖRÜ…

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak anketlerimiz devam ediyor. Süper Amatör Ligde Yılın Futbolcusunun ardından Süper Amatör Ligde Yılın Antrenörü anketimize start vermiştik. Süper Amatör Ligde Yılın Antrenörü anketimiz 2 gün sürenin ardından sona erdi. 

Yine siz değerli okuyucularımızın oyları ile belirlenen ‘Süper Amatör Ligde Yılın Antrenörü’ 337 oy alan Cengiz Özalp oldu. Toplamda 1551 oyun kullanıldığı anketi kazanan Cengiz Özalp’in ardından 313 oy ile Kilimli Belediyespor Antrenörü Serkan Bankoğlu ikinci sırada yer aldı. 

Süper Amatör Ligde Yılın Antrenörü olan İstasyon Gemicilerspor Antrenörü Cengiz Özalp anket başarısının yanında lig boyunca gençlere verdiği önem ve kısıtlı imkanlarla elde ettiği başarılar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Antrenör Cengiz Özalp ve İstasyon Gemicilerspor camiasına başarılar dileriz. 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

İŞTE SEZONUN ANTRENÖRÜ…” için 2 Yorum

  1. Ilhan ozkara : diyor ki:

    Cengiz hocam tebrikler. Emeğinin karşılığını böyle onure edilerek aldın.isyerini bırakarak idmana gittin.maclara gittin.yonetimle para bile konuşmadın.bazen cebinden harcadın. Gençleri çok sevdin

    Onlara çok güvendin.alt yapıya çok önem verdin.senin futbol gecmisini bilmeyen ler belki şimdi irdelerler. Eski bir gemiciler spor kalecisi,yöneticisi ve başkanı olarak seni tekrar tebrik ediyor, sana bu imkanları sağlayan ilker başkan ve yönetimini kutluyorum

  2. Ilhan özkara : diyor ki:

    Cengiz hocam tebrikler

bahis siteleri