Genel

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Nakliyat şirketi olarak eşyalarınıza hiçbir nakliye firmasının göstermemiş olduğu özeni, dikkati göstererek profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Başarımızın sırrını da buna bağlamaktayız. Eşyalarınızı ev taşımacılık şirketimize teslim..

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Nakliyat şirketi olarak eşyalarınıza hiçbir nakliye firmasının göstermemiş olduğu özeni, dikkati göstererek profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Başarımızın sırrını da buna bağlamaktayız. Eşyalarınızı ev taşımacılık şirketimize teslim ettiğinizde kaliteyi üst seviyede tutar ve ummadığınız taşıma biçimi ile şehir içi, şehirler arası transferini gerçekleştirir.

Eviniz taşındığı esnada, en küçük eşyanın zarar görmesi bizi ve müşterimizi çok üzer. İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat esnasında yaşanabilecek tüm aksiliklere karşı evinize eksper gönderdiğimiz gün eksper arkadaşımız, bağlantılı çalışmış olduğumuz sigorta acentesi aracılığı tarafından 43.000 TL kapsamında eşya sigortası yapmaktadır.
Çoğu Akdeniz Nakliyat firmaları gerek ofis nakliye işlemleri, gerekse evden eve taşımacılık esnasında barkot sistemi ile taşımacılık yapmamaktadır. Bunların yanı sıra hizmet şeklimiz şu şekildedir; evden eve nakliyat, eşya depolama, gümrükleme, paketleme, ambalajlama, demonte montaj, kurum taşımacılık ve parça eşya transferi hizmetleridir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL