Genel

Konveyör Bant

Kendi avantajları ve dezavantajları olan her NF Evaporatörler farklı tasarımlar olabilir. Konveyör üretilen bir çok yıllar önce geliştirdiği ABD şirketi adı ile Brazeway türü olarak bilinen biridir. NO FROST tipi..

Konveyör Bant

Kendi avantajları ve dezavantajları olan her NF Evaporatörler farklı tasarımlar olabilir. Konveyör üretilen bir çok yıllar önce geliştirdiği ABD şirketi adı ile Brazeway türü olarak bilinen biridir.

NO FROST tipi buzdolaplarında, kabine nem kendi Konveyör imalatı özel buharlaştırıcılar buz olarak toplanır ve daha sonra otomatik olarak çözüldü ve belli aralıklarla su şeklinde dışına boşaltılır. Buz çözme ısıtıcı elemanlar çeşitli ile yapılır ve dizi buharlaştırıcılar bağlı özel kontrol elemanları tarafından kontrol edilir.

Bakır giriş ve çıkış Konveyör Bant adaptörü fluxless eklem ya da özel bir sert lehim yöntemlerle bağlanmıştır.

Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak, buharlaştırıcılar akümülatör, emme Konveyör imalatcıları boruları, ısıtma elemanları, kontrolleri ile monte edilmiş ve montaj hatlarında kullanmak için hazır olarak temin edilebilir.

Paletli Konveyör tüm evaporatörler heium izleyiciler tarafından kaçak karşı test edilir ve ilgili iç temizlik standartlarını karşılamaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL