Spor

İŞ BAŞA DÜŞTÜ..!

Alaplı Belediyespor Gökmen Başoğlu ile yola devam dedi..! Sezon başında kongre yapan ve yeni yönetim ile yola devam eden Alaplı Belediyespor, takımın antrenörü Gökmen Başoğlu ile bu sezon yola devam..

İŞ BAŞA DÜŞTÜ..!

gökmen başoğlu2

Alaplı Belediyespor Gökmen Başoğlu ile yola devam dedi..!

Sezon başında kongre yapan ve yeni yönetim ile yola devam eden Alaplı Belediyespor, takımın antrenörü Gökmen Başoğlu ile bu sezon yola devam etmeyi düşünmüyordu.

Ancak Gökmen Başoğlu’ndan boşalan koltuğa getirilen Murat Uysal’ın takımı ve bütçeyi beğenmeyerek istifa etmesi ile yeni Başkan Serdar Akyol ibreyi yeniden Gökmen Başoğlu’na çevirmek durumunda kaldı. Sezona oldukça geç başlayacak olan Alaplı Belediyespor’da Antrenör Gökmen Başoğlu’nun şehir dışında olduğu ve Alaplı’ya döndüğü zaman takımı ele alacağını söyledi belirtiliyor. Gökmen Başoğlu bilindiği üzere yönetime geçen seneden başlayarak bu senede dahil bir çok şartlar sunmuş ve yeni yönetim olumsuz bakmıştı. 

Bu şartlar arasında Alaplı Kulüp Müdürü Ali Ünlü’nün de göreve devam etmesi yer alıyordu.

YORUMLAR (1)

  1. alaplısporlu diyorki:

    YAPSA YAPSA ĞÖKMEN BAŞAOĞLU YAPAR AMAO BÜTÇE IKI KATINA ÇIKMASILAZIMKI ALAPLI BELEDIYESPOR ŞAMPİYONLUĞA OYNASIN ALAPLININ ADI DUYULSUN

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL