İnternet ücretsiz olacak…

Posbıyık, gençler için sahilde ücretsiz wifi için ihaleye çıkıldığının müjdesini verdi…

İnternet ücretsiz olacak…

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Başkanı Halil Posbıyık, yalı caddesi seçim bürosu açılışında, gençlere seslendi. Sahilde ücretsiz wifi ihalesinin yapıldığı müjdesini verdi

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yalı caddesi seçim bürosu açılışında, meclis üyelerini kamuoyuna tanıttı.

Gençlere seslenen Başkan Posbıyık, ‘Festivallere aynen devam’ diyerek; ekstra gençlik festivali ve caz festivallerinin projelerinin yapıldığını belirtti.

“Ereğli kaosa sürükleniyor. Üniversite’de okuyan gençler, gelin Halil Amcanıza sahip çıkın, oy kullanın”, diyen Başkan Posbıyık, AK Parti adayına seslenerek; “Kardeşim yazmış Ereğli’nin kaybedecek 5 senesi yok’, diye doğru söylüyor. Ereğli’nin 2014 yılına dönmeye haceti yok. Lider dediğin sümsük a benim söm söm yarim olmayacak. Yürüyüşünden belli olacak. Sesinden titretecek.”, dedi..

ÜCRETSİZ WİFİ VE AMATÖR BALIKÇILARA OTURAK

Kdz.Ereğli’deki amatör balıkçılar için oturma alanları yapılacağını belirten Posbıyık, ayrıca gençler için sahilde ücretsiz wifi için ihaleye çıkıldığının müjdesini verdi.

DURANI YAKARIM”

Kdz.Ereğli’nin en büyük sorununun Halk Otobüsleri olduğunun altını çizen Posbıyık; Halk Otobüslerinin şehir içerisinden kaldırılacağının Bir kısmının Kepez’e bir kısmının ise Kırmacı istikametinde barınacağını söyledi.

Posbıyık; “Hazırlattığımız rapor elimize ulaştı. Kırmacı’dan en az 10 otobüs tarzı aracın sürekli rotasyon halinde olması gerektiği söyleniyor. Sürekli ring halinde olacaklar. Vatandaşımı kimse mağdur edemez, bu konuda çok katıyım. Duranı yakarım“, dedi..

“EREĞLİ İL OLACAK”

“Ben başlattığım işi bitiririm. Ereğli üvey kardeş muamelesi görüyor. Ereğli’yi il yapacağım, göreceksiniz.”

SESLİ’Yİ, ÇİVİCİ’Yİ, KELEŞ’İ BEN YETİŞTİRDİM

Murat Sesli’yi ben yetiştirdim. Erol Çivici’yi ben yetiştirdim. Beni yanıma geldiğinde ayağında terlik vardı. Arslan Keleş’i ben yetiştirdim. Şuan hepsi bir yerlere geldi. Yetiştiler. Allah yollarını açık etsin”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL