Spor

İLKİ BAŞARDILAR

Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Zonguldak iline bir ilki yaşattı. Liseler arası futbol müsabakaları kapsamında Kdz Ereğli birinciliğini Zonguldak şampiyonluğu ile taçlandıran Kdz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Çanakkale’deki gruplarda da..

İLKİ BAŞARDILAR

1

Karadeniz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Zonguldak iline bir ilki yaşattı.

Liseler arası futbol müsabakaları kapsamında Kdz Ereğli birinciliğini Zonguldak şampiyonluğu ile taçlandıran Kdz Ereğli Endüstri Meslek Lisesi Çanakkale’deki gruplarda da birinci olarak bir üst tura yükseldi. Son 32 takım arasında yer almaya hak kazanan Endüstri Meslek Lisesi 14.15.16.17 Mayıs tarihlerinde 4’lü gruplarda yer alarak Türkiye finallerine kalmak için ter dökecek.

Nisan ayında Çanakkale’deki gruplarda gösterdikleri başarının zorluğu göz önünde bulundurulduğunda Eskişehir’deki gruplarda da aynı başarıyı göstermesi beklenen kafile, 13 Mayıs sabahı yola çıkacak. Endüstri Meslek Lisesi Beden Eğitimi öğretmenleri İlker Bozkurt ve Tarık Aksoy’un yönetimindeki takıma idareci olarak Müdür Yardımcısı Eser Demir’de eşlik ediyor. 

2

YORUMLAR (2)

  1. ender diyorki:

    istanbul takımını ve tekirdağ takımını kim yendi anca sallamasını bilirsiniz biz istanbulu yendik çanakkale bizi yendi istanbulda çanakkaleyi yendi son maçta doğru imaçtan sonra kavga çıktı ama 3takımında puanları eşitti

  2. EML diyorki:

    GİDİN SİZ ÇOCUK KANDIRIN ÇANAKALEDEN ÇIKIŞ MACERANIZI BILIYORUZ İKİ TAKIM BIRBIRINE GIRIP DİSKALİFİYE OLMASA ESKISEHIRI ANCA RUYANIZDA GÖRÜRDÜNÜZ

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL