Genel Gündem Tüm Manşetler

İLK KAZMA VURULDU

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın büyük çaba harcadığı geçtiğimiz günlerde de müjdesini verdiği mobese sisteminin ilk kazması vuruldu. İhalenin ardından yer teslimi yapılan firma çalışmalarına Yeşiltepe-Kepez karayolu Solak Köyü yol..

İLK KAZMA VURULDU
karadeniz-eregli-artik-daha-guvenli

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın büyük çaba harcadığı geçtiğimiz günlerde de müjdesini verdiği mobese sisteminin ilk kazması vuruldu.

İhalenin ardından yer teslimi yapılan firma çalışmalarına Yeşiltepe-Kepez karayolu Solak Köyü yol ayrımında başladı. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, ilçenin önemli bir eksikliğini daha gidermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Bu doğrultuda firmanın ilk kazmasını vurduğunu belirten Milletvekili Candan, “İhalesi yapıldı, yer tesliminin ardından firma çalışmasına başladı. Mobese sistemi artık kentlerimizin olmazsa olmazlarından biri. Karadeniz Ereğli artık daha güvenli, vatandaşlarımızın daha huzur içerisinde yaşayabileceği noktaya geliyor” dedi.

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen de başlatılan çalışmaları yakından takip ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL