Spor

İLÇE SPOR YAPILACAK DEMİŞTİ AMA…

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı ışıklandırıldı. Başarılı çalışmaları ile göz dolduran ve bir çok kesim tarafından takdirle karşılanan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan..

İLÇE SPOR YAPILACAK DEMİŞTİ AMA…

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı ışıklandırıldı.

Başarılı çalışmaları ile göz dolduran ve bir çok kesim tarafından takdirle karşılanan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’in uzun uğraşlar sonucu ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ile Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’un verdiği destek ile Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadının ışıklandırmaları tamamlandı. Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun gece saatinde stadda resim çektirerek destek verenlere teşekkür etti.

DARISI BEYÇAYIRI STADININ BAŞINA…

Kdz Ereğli Şehit Vefa Karakurdu Stadı (Beyçayırı) ise ışıklandırmaların yetersizliği nedeniyle gece idmanlarında sıkıntılar yaşanıyor. Ereğli İlçe Spor Müdürlüğü daha önce kulüplere verdiği bilgide stadın bakım onarıma girdiği dönemde ışıklandırmaların yenileneceği bilgisini vermesine rağmen bir gelişme yaşanmaması Ereğli spor kamuoyunda üzüntü yaratmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL