Spor

HÜKMEN MAĞLUP SAYILDI..!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Kozlu Belediyespor, Zonguldak Belediyespor karşısında 3-0 hükmen galip sayıldı.  Bilindiği üzere Kozlu Belediyespor Zonguldak Belediyespor ile oynadığı oynadığı karşılaşmayı 1-0 kaybetmişti. Ancak karşılaşmada Zonguldak..

HÜKMEN MAĞLUP SAYILDI..!

20151112200930_flas

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Kozlu Belediyespor, Zonguldak Belediyespor karşısında 3-0 hükmen galip sayıldı. 

Bilindiği üzere Kozlu Belediyespor Zonguldak Belediyespor ile oynadığı oynadığı karşılaşmayı 1-0 kaybetmişti. Ancak karşılaşmada Zonguldak Belediyesporlu Orhan Veli Koçaklı’da oynamıştı. Koçaklı 1 hafta önce Alaplı Belediyespor karşılaşmasında kırmızı kart görmüş ve Zonguldak İl Disiplin Kurulu tarafından oyuncu Orhan Veli Koçaklı affedilmiş ve ihtar almıştı. Bu duruma itiraz eden Kozlu Belediyespor TFF Amatör Disiplin Kurulu tarafından haklı bulundu.

İtirazı değerlendiren TFF Amatör Disiplin Kurulu Zonguldak Belediyesporlu oyuncu Orhan Veli Koçaklı’yı cezalı durumdayken oynadığı gerekçesi ile 2 maç daha ceza verdi. Zonguldak Belediyespor Antrenörü Serkan Bankoğlu’na da 15 gün hak mahrumiyeti veren Ceza Kurulu, Zonguldak Belediyespor’u galip geldiği Kozlu Belediyespor karşısında 3-0 hükmen mağlup saydı.

Kozlu Belediyespor’un 1-0 mağlup olduğu maçta Zonguldak Belediyespor’un tek golünü ise Orhan Veli Koçaklı atmıştı.  

Verilen bu cezanın ardından Zonguldak Belediyespor 24 puandan 21 puana düşerken Kozlu Belediyespor ise 24 puandan 27 puana çıkmış oldu. 

ceza kurulu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL