Spor

ÜNLÜ ‘KÖMÜRSPOR’DA KADROYU OYUNCULAR MI YAPTI’

Gerçek Spor Programı yine haftaya damgasını vurdu. Program Moderatörü Kaan Kocaman ve Yorumcu Ali Ünlü gündemi sarsacak iddialarda bulundu. Yorumcu Ali Ünlü ‘Zonguldak Kömürspor’da son maçın kadrosunu oyuncuların yaptığı görülüyor’..

ÜNLÜ ‘KÖMÜRSPOR’DA KADROYU OYUNCULAR MI YAPTI’

gerçek spor son dakika

Gerçek Spor Programı yine haftaya damgasını vurdu. Program Moderatörü Kaan Kocaman ve Yorumcu Ali Ünlü gündemi sarsacak iddialarda bulundu. Yorumcu Ali Ünlü ‘Zonguldak Kömürspor’da son maçın kadrosunu oyuncuların yaptığı görülüyor’ dedi.

Bazı oyuncuların sürekli başkanla medyaya poz vermelerinin artık bunaltıcı olduğunu ve en ufak bir 3 kuruşluk tatlı getireni dahi takıma sponsor olmuş gibi haber yapılmasının taraftarı ve Zonguldak halkını sıktığını belirtti.

Kilimli Belediyespor’daki imkansızlıklara artık yönetimin el atması gerektiğini dikkat çeken Ünlü yönetimi göreve çağırdı ve Antrenör Selahattin Bayar’a sahip çıktı.  

Ereğli Belediyespor’un şmpiyon olması için gereken mevkilere takviyenin şart olduğunu belirten Moderatör Kaan Kocaman’a Yorumcu Ali Ünlü’de katıldığını söyleyerek çok kritik son 3 haftaya girildiğini belirtti.

Süper Amatör Ligde Zonguldak Belediyespor, Kozlu Belediyespor ve Kepezspor’un yanı sıra Ereğli Kepezspor’u değerlendiren Kocaman ve Ünlü Süper Amatör Ligde ikinci yarıda büyük sürprizler yaşanacak dedi.

Ereğli 1. Amatör Küme takımlarını tek tek değerlendirmeye alan Yorumcu Ali Ünlü ikinci yarıda Gülüç Belediyespor’un süpriz yapacağına inandığını söyledi.  Gümelispor’un bu sene fiyasko olduğunu söyleyen Ünlü, diğer takımlara ince mesajlar gönderdi. Program Moderatörü Kaan Kocaman ise başkanlığını yaptığı Zonguldak Ereğli Spor ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Tüm bu yaşananlar ve daha fazlası için Gerçek Spor Programının tamamını HD kalitesinde 2 bölüm halinde alttaki videolarımızdan izleyebilirsiniz.

1.Bölüm 

2. Bölüm

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL