Genel Gündem Tüm Manşetler

HİZMET GELİYOR HİZMET

Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak beraberinde Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Türk- İş Genel Sekreteri..

HİZMET GELİYOR HİZMET

pevrul kavlak ziyaret  (3)

Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak beraberinde Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Türk- İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti, başarı temennisinde bulundu. Sendika Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette Başkan Uysal’a görevinden başarılar dileyen Kavlak, sendikanın ilçenin sorunlarının çözümüne destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Uysal, ilçede kavga ortamının sona erdiğini ve hizmet döneminin başladığına dikkati çekerek, “Toplumun bütün kesimleriyle birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek kentimize hak ettiği hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız.  Bunu yaparken toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak hareket edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL