Spor

FATİH KOLEJİ FUTBOLU SEVDİRİYOR

  Karadeniz Ereğli Fatih Koleji geleneksel hale getirdiği 23 Nisan futbol şenliğinin 5.yılı etkinliğini gerçekleştirdi.  Düzenlenen turnuva kapsamında 21 Nisan 2014 tarihinde oynanan 3.’lük maçında Kızılcapınar Ortaokulu’nu 4-3’lük skorla yenen ..

FATİH KOLEJİ FUTBOLU SEVDİRİYOR

 IMG_1428

Karadeniz Ereğli Fatih Koleji geleneksel hale getirdiği 23 Nisan futbol şenliğinin 5.yılı etkinliğini gerçekleştirdi. 

Düzenlenen turnuva kapsamında 21 Nisan 2014 tarihinde oynanan 3.’lük maçında Kızılcapınar Ortaokulu’nu 4-3’lük skorla yenen  Kışla M.Likoğlu Ortaokulu 3. oldu. 

Nefesleri kesen ve büyük çekişmenin yaşandığı Final maçında ise N.A.Orhan Oğuz Ortaokulu’nu 5-3’lük skorla yenen Cumhuriyet Ortaokulu turnuvanın Şampiyonu olmayı başardı.

 

            Dereceye giren Okullara, Öğretmen ve Öğrencilere hediyeleri ve ödülleri 23 Nisan 2014 tarihinde Kdz.Ereğli Gençlik ve Spor Salonunda  yapılan Ödül Töreninde takdim edildi.  

 

Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Yağız AKDOĞAN attığı 24 golle “Gol Kralı” oldu.

 

Fatih Koleji Müdürü Ahmet ARIKCI “23 Nisan Futbol Turnuvasını Geleneksel hale getirdiklerini, okulların ve öğrencilerin turnuvaya oldukça ilgi gösterdiklerini belirtti.  Arıkcı; Futbol turnuvasına katılımlarından dolayı Okul Müdürlerine, Beden Eğitimi Öğretmenlerine ve Öğrencilere teşekkür ederek turnuvanın anısına kendilerine başarı ve teşekkür belgesi verdi. 

 

 

TURNUVADA DERECEYE GİREN OKULLAR

 

CUMHURİYET ORTAOKULU         – 1.

N.A.ORHAN OĞUZ ORTAOKULU – 2.

KIŞLA M.L. ORTAOKULU            – 3.

KIZILCAPINAR ORTAOKULU     – 4. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL