Genel Gündem Tüm Manşetler

HIRSIZLIK İDDİASI

Hırsızlığa teşebbüs ettiği iddia edilen 2 kişi kovalamaca sonucu yakalandı.  Karadeniz Ereğli’de bir evden hırsızlık yapmaya teşebbüs ettiği iddiasıyla 2 kişi polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak..

HIRSIZLIK İDDİASI

ereglide-hareketli-dakikalar-2-gozalti

Hırsızlığa teşebbüs ettiği iddia edilen 2 kişi kovalamaca sonucu yakalandı.

 Karadeniz Ereğli’de bir evden hırsızlık yapmaya teşebbüs ettiği iddiasıyla 2 kişi polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak üzerinde bir evin kapısını 2 kişinin zorladığı ve bu kişilerin bir vatandaş tarafından koşturulduğu ihbarının yapılmasının ardından polis çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı. Polisler kaçan 2 kişiyi yaklaşık 5 dakikalık süren kovalamacanın ardından yakaladı. Gözaltına alınan ve ekip otosuna bindirilen zanlılardan biri polislere “Benim suçum ne neden kelepçe takıyorsunuz?” diye sordu. Gözaltına alınan 16 yaşındaki A.G. ve M.T.’nin emniyetteki sorgusu sürüyor.

Polis olay ile ilgili ise soruşturma başlattı. Son dönemlerde ilçede yaşanan hırsızlık başta olmak üzere asayiş olaylarındaki artışın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçenin her noktasında huzuru sağlamak için yoğun çaba sarf ediyor. İlçenin giriş çıkışlarında ise hem asayiş hem genel uygulama da gerçekleştiriliyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL