Genel Gündem Tüm Manşetler

DÜZCELİLER KAYMAKAMA ÇIKTI

18 Ocak Cumartesi günü 8.Olağan Kongresini gerçekleştiren ve geçen hafta içinde de görev bölümünü yapan Kdz. Ereğli’de ikamet eden Düzceliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetimi ziyaretlerine başladı. Dernek Başkanı..

DÜZCELİLER KAYMAKAMA ÇIKTI

3309_duzceliler-der.1

18 Ocak Cumartesi günü 8.Olağan Kongresini gerçekleştiren ve geçen hafta içinde de görev bölümünü yapan Kdz. Ereğli’de ikamet eden Düzceliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetimi ziyaretlerine başladı.

Dernek Başkanı Necat Bakan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Kdz. Ereğli Kaymakamlığına gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Bakan ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bir süre İlçe Kaymakamı İbrahim Çay ile görüşürken, ziyarette konuşan Bakan, “Yeni yönetimimizle Ereğli’de güzel işle başaracağımıza inanıyorum. Ereğli ile Düzce arasında bir köprü görevi yaparak önemli mesafeler almayı hedefliyoruz.”dedi. Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni yönetime başarılar diledi. Çay, Ereğli’yi Düzce’den, Düzce’yi de Ereğli’den ayrı düşünemeyiz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL