Genel Gündem Tüm Manşetler

HER ŞEY VATANDAŞ İÇİN

Karadeniz Ereğli Belediyesi, şehir içindeki trafiğin akışını rahatlatmak ve yayaların karşıdan karşıya daha güvenli geçişini sağlamak amacıyla Devrim ve Atatürk Bulvarı boyunca 10 metrede bir sıralanan yaya geçitlerini azaltma yoluna..

HER ŞEY VATANDAŞ İÇİN
trafik-akisi-rahatlayacak

Karadeniz Ereğli Belediyesi, şehir içindeki trafiğin akışını rahatlatmak ve yayaların karşıdan karşıya daha güvenli geçişini sağlamak amacıyla Devrim ve Atatürk Bulvarı boyunca 10 metrede bir sıralanan yaya geçitlerini azaltma yoluna gittiği açıklandı.

 

Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen açıklama şu şekilde: Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Devrim Bulvarı ve Karadeniz Bölge Komutanlığı’na kadar uzanan Atatürk Bulvarı  boyunca  sık aralıklarla yer alan, 21 yaya geçidini 10 yaya geçidine düşürmek kaydıyla hem vatandaşımızın güvenli geçişini sağlamak, hem de trafik akışını rahatlatmak amacıyla çalışmalarımıza başladık.  Bunun yanında Akbank yokuşu mevkiinde yaya ve taşıt güzerhanı tekrar düzenlemek ve İskele Cami girişini rahatlatmayı amaçlıyoruz.  Öte yandan Başkan Uysal, Belediye Gelir Müdürlüğü yanındaki reklam bilbordunu ve orta refüjün kaldırılması için talimat verirken, İskele Cami önündeki çiçekleri koruyan korkuluğun kaldırılmasını istedi.  Vatandaşların çiçeklere dokunması gerektiğini vurgulayan Başkan Uysal, kendisinden destek isteyen bazı engelli vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek kendilerine yardımcı olma sözü verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL