Genel Gündem Tüm Manşetler

DUVAR ÇÖKTÜ

Kdz.Ereğli’de çöken istinat duvarı bir apartmanın zemin katındaki 2 daireye zarar verdi. Alınan bilgiye göre Kepez Mahallesi Şehit Noyan Aydın Sokak üzerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle yapılan istinat duvarının bir..

DUVAR ÇÖKTÜ
istinat-duvari-coktu---

Kdz.Ereğli’de çöken istinat duvarı bir apartmanın zemin katındaki 2 daireye zarar verdi.

Alınan bilgiye göre Kepez Mahallesi Şehit Noyan Aydın Sokak üzerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle yapılan istinat duvarının bir bölümü çöktü. Taş ve kaya parçaları, 4 katlı binanın emin katında bulunan İsmail Özdemir’in 5 yaşındaki kızıyla oturduğu daire ile yanındaki boş dairenin duvarlarını yıkarak içeriye girdi.  Ev sahibi İsmail Özdemir, duvarın çökeceğini anlayan işçilerin eşi Dilek Özdemir’i uyardığını belirterek, “Eşim kızımı da alarak bir komşusuna gitmiş bir süre sonra ise istinat duvarından kopan parçalar kızımın odasına ve yan taraftaki boş daireye girdi. Üzücü bir olay çok şükür yaşanmadı” dedi.

Kdz.Ereğli Belediyesi yetkilileri çökme yaşanan bölgede incelemelerde bulundu ve ardından iş makinaları ile Filiz Apartmanı zemininde temizleme çalışmalarına başlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL